Gol Lewandowskiego Z Augsburg / Robert Lewandowski Pobil Rekord Gerda Muellera Bayern Rozbil Augsburg Sport - .frankfurt, trzy gole lewandowskiego) oraz pokonali czwartoligowy sv drochtersen/assel 1:0 w 1.

Gol Lewandowskiego Z Augsburg / Robert Lewandowski Pobil Rekord Gerda Muellera Bayern Rozbil Augsburg Sport - .frankfurt, trzy gole lewandowskiego) oraz pokonali czwartoligowy sv drochtersen/assel 1:0 w 1.. Ten błysk udowadnia, że jest rasowym napastnikiem do strzelania wielu bramek dla bvb. Jego klub pokonał fc augsburg 2:0. 3 bramki z jedną asystą. Tego najpiękniejszego strzelił w 60 minucie gry ustanawiając wynik meczu na 5:1. Dwa gole lewandowskiego z augsburgiem.

Jego klub pokonał fc augsburg 2:0. Zagra z schalke 04, a fortuna duesseldorf, do której w wczoraj został wypożyczony marcin kamiński (z vfb stuttgart) podejmie augsburg. Piotr bobakowski 01 kwietnia 2017, 17:35. Polski napastnik bayernu monachium trafił w sobotę w derbach bawarii na niecały kwadrans przed końcem meczu i wyrównał stan rywalizacji. Pięć goli roberta lewandowskiego w meczu bayern monachium vfl wolfsburg.

Bayern Munich Bantai Augsburg Lewandowski Lewati Rekor Mueller Okezone Bola
Bayern Munich Bantai Augsburg Lewandowski Lewati Rekor Mueller Okezone Bola from img-z.okeinfo.net
Zwycięski gol lewandowskiego z drochtersen/assel. Ten błysk udowadnia, że jest rasowym napastnikiem do strzelania wielu bramek dla bvb. Dwa gole lewandowskiego z augsburgiem. Wtedy aubameyang strzelił drugiego gola, który zdecydowanie podciął skrzydła gospodarzom. Zrobił to w wielkim stylu, bo w meczu bayernu z augsburgiem błyszczał skutecznością. Jego klub pokonał fc augsburg 2:0. To na co czekali kibice polscy czy borussii. Bayern monachium pokonał fc augsburg na wyjeździe 3:2, mimo że dwukrotnie przegrywał.

Pierwszy gol lewandowskiego z augsburgiem.

Tego najpiękniejszego strzelił w 60 minucie gry ustanawiając wynik meczu na 5:1. Cudownie złożył się do strzału (zdjęcia eleven sports). Niemieckie media bezlitosne dla krzysztofa piątka. Wtedy aubameyang strzelił drugiego gola, który zdecydowanie podciął skrzydła gospodarzom. W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził serge gnabry, ale tuż przed końcem augsburg dał radę wyrównać i sensacyjnie urwał punkty gigantowi z bawarii. 3 bramki z jedną asystą. Eleven sports pierwszy gol lewandowskiego w meczu z augsburgiem 18.11 | robert lewandowski wypoczął, doleczył uraz mięśniowy i wrócił do gry. Tak się nie strzela karnych. Kolejka tsg 1899 hoffenheim 4 schalke. Dobry występ zaliczył robert lewandowski, który strzelił dwie bramki. Bayern ma 39 punktów i jest liderem. Minucie zdecydował się zatem wprowadzić na boisko lewandowskiego i mario goetze, którzy dosłownie minutę po chwili jednak augsburg mógł, a właściwie powinien strzelić na 2:3. Memy po golach lewandowskiego z augsburgiem.

Kolejki niemieckiej ekstraklasy pokonała na wyjeździe ostatni w tabeli augsburg 3:1. Zwycięski gol lewandowskiego z drochtersen/assel. Zobacz memy po wpadce lewandowskiego. Liderem bundesligi pozostaje bayern monachium, który już w jedenastyk spotkaniu z rzędu nie stracił gola. Piotr bobakowski 01 kwietnia 2017, 17:35.

Bayern Augsburg 5 2 Cios Lewandowskiego W Ostatniej Minucie Goal Pl
Któż by się tego spodziewał! Miniony weekend przyniósł kolejną bramkę roberta lewandowskiego, z dobrej strony w pucharze anglii pokazali się też kamil grosicki i przemysław płacheta. Alphonso davies jest pod wrażeniem roberta lewandowskiego. Cudownie złożył się do strzału (zdjęcia eleven sports). Gol jak gol , normalny bez błysku messiego lub ronaldo gdyby nie on mecz przestany, taki przeciętny. Kolejka vfb stuttgart 1893 2 fc augsburg 1. Tak od soboty wygląda bilans roberta lewandowskiego w spotkaniach z fc augsburg. To na co czekali kibice polscy czy borussii.

Bayern ma 39 punktów i jest liderem.

Musisz wyłączyć adblock/ublock na tej stronie. Bayern monachium pokonał fc augsburg na. Zwycięski gol lewandowskiego z drochtersen/assel. This is gol lewandowskiego z grecją a'la tomasz zimoch by mateusz gromysz on vimeo, the home for high quality videos and the people who love them. Bayern monachium pokonał fc augsburg na wyjeździe 3:2, mimo że dwukrotnie przegrywał. Polski napastnik bayernu monachium trafił w sobotę w derbach bawarii na niecały kwadrans przed końcem meczu i wyrównał stan rywalizacji. Tak się nie strzela karnych. Zagra z schalke 04, a fortuna duesseldorf, do której w wczoraj został wypożyczony marcin kamiński (z vfb stuttgart) podejmie augsburg. To była gra typu ty do mnie, ja do ciebie. Bayern ma 39 punktów i jest liderem. Borussia dortmund w meczu 11. Po golu na 1:0 borussia mogła szybko podwyższyć prowadzenie. Pięć goli roberta lewandowskiego w meczu bayern monachium vfl wolfsburg.

Drugi gol roberta lewandowskiego z augsburgiem. Napastnik rekordowo zaczął ten sezon bundesligi, strzelając 11 goli w siedmiu meczach, i świetną dyspozycję podtrzymał na zgrupowaniu kadry, gdzie w dwóch spotkaniach zdobył trzy gole i zanotował dwie asysty. Gol lewandowskiego nie powinien zostać uznany? Kolejki niemieckiej ekstraklasy pokonała na wyjeździe ostatni w tabeli augsburg 3:1. This is gol lewandowskiego z grecją a'la tomasz zimoch by mateusz gromysz on vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.

Bayern Munich Vs Augsburg 5 2 Lewandowski Breaks Goalscoring Record Bundesliga Highlights Youtube from i.ytimg.com
To na co czekali kibice polscy czy borussii. To siódma bramka lewandowskiego w sezonie. Bayern ma 39 punktów i jest liderem. Pięć goli roberta lewandowskiego w meczu bayern monachium vfl wolfsburg. Gol i kolejne rekordy lewandowskiego. Gol jak gol , normalny bez błysku messiego lub ronaldo gdyby nie on mecz przestany, taki przeciętny. Drugi gol roberta lewandowskiego z augsburgiem. Adblock/ublock blokuje wyświetlanie wideo ze skrótami.

W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził serge gnabry, ale tuż przed końcem augsburg dał radę wyrównać i sensacyjnie urwał punkty gigantowi z bawarii.

Miniony weekend przyniósł kolejną bramkę roberta lewandowskiego, z dobrej strony w pucharze anglii pokazali się też kamil grosicki i przemysław płacheta. Gol jak gol , normalny bez błysku messiego lub ronaldo gdyby nie on mecz przestany, taki przeciętny. Bayern monachium pokonał fc augsburg na wyjeździe 3:2, mimo że dwukrotnie przegrywał. Gol lewandowskiego nie powinien zostać uznany? 3 bramki z jedną asystą. Pięć goli roberta lewandowskiego w meczu bayern monachium vfl wolfsburg. W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził serge gnabry, ale tuż przed końcem augsburg dał radę wyrównać i sensacyjnie urwał punkty gigantowi z bawarii. Zwycięski gol lewandowskiego z drochtersen/assel. Minucie zdecydował się zatem wprowadzić na boisko lewandowskiego i mario goetze, którzy dosłownie minutę po chwili jednak augsburg mógł, a właściwie powinien strzelić na 2:3. Marcel schmelzer z dziecinną łatwością. Robert lewandowski zdobył gola w 14. To była gra typu ty do mnie, ja do ciebie. Kolejki niemieckiej ekstraklasy pokonała na wyjeździe ostatni w tabeli augsburg 3:1.

This is gol lewandowskiego z grecją a'la tomasz zimoch by mateusz gromysz on vimeo, the home for high quality videos and the people who love them gol lewandowskiego. Alphonso davies jest pod wrażeniem roberta lewandowskiego.